Kalitemiz

Firmamız 2003 yılı başlarında kalite yönetim sistemi standartizasyonunu arttırmak için ISO 9001:2000 belgesini almış ve firma kalite sistemimiz yeni uygulamalarla hedefine ulaşmıştır. 2004 Ağustos ayı itibarı ile de Tam kalite güvence (CE ) belgesini  de almak için çalışmalarını başlatmış, gerekli altyapıyı oluşturulmuş ve2005 yılında Avrupa kalite standartlarına ulaştığını tasdikleyen tam kalite güvence(CE) belgesini almıştır.

Firmamız Fersan Asansör kendi sektöründe 35 yılı aşkın bir süredir teknolojinin en yeni verilerini ve mamullerini kullanarak müşteri memnuniyeti odaklı çizgisinden ödün vermeden günümüze gelmiştir.  Kalite hedeflerini yüksek tutan firmamız,  konusuyla ilgili bütün kalite belgelerine haiz olup, bütün üretimlerimizde bu standartları uygulamaktadır.  Fersan Asansör olarak sadece İstanbul hudutlarında değil, tüm yurt genelinde 6000`i  aşkın asansörün tesisini tamamlamış, Edirne’den Van’a kadar olan asansörlerin servis hizmetlerini de başarı ile devam ettirmektedir. Firmamız bünyesinde, tüm binalarda kullanılacak, 50 kg’ dan 10,000 kg’ a , 0,20 m./sn’ den 3 m/sn hıza kadar; insan, yük, otomatik, hidrolik, panoramik, monşarj, sedye asansörü imalatı ve montajı TSE ve asansör yönetmeliği 95/16/AT direktifi şartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Fersan Asansör;Tasarım, konstrüksiyon, montaj, tesisat, son muayene ve testler için 95/16/AT direktifi, EK XIII, modül H ve ilgili EN  normlarının gereksinimlerini karşılayan bir kalite güvence sistemi uygulamakta ve bu uygulamada 1783 no’ lu   uluslararası düzenlemeler kapsamında kabul edilmekte olan TSE  belgelendirme birimince onaylanmaktadır.

Kalite sekmesi altındaki  kalite politikası , aşağıda belirtilen şekilde değiştirilecektir.

FERSAN ASANSÖR’ ün Kalite Politikası

  • Müşteri memnuniyetinin  sağlanması ,
  • Performansımızın sürekli olarak geliştirilmesi ,
  • Kalite sistem Standartlarının; bilinmesi, uygulanması iyileştirilmesi ve etkinliğinin arttırılması,
  • Çalışanlarımızın müşteri beklentilerini karşılamak üzere ; eğitilmesi  verimliliğinin arttırılması, motive edilmesi ,
  • Çalışılan tedarikçilerden ;  uygun kalitede ve fiyatlarda malzeme temin edilmesi  ve tedarikçilerimizin de , sistemimizin parçası haline getirilmesi ,

İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyulması , iş kazalarını minimize edilmesi ve bunun için gerekli önlemlerin  alınması,

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish