Hakkımızda

Fersan Asansör

Firmamız Fersan Asansör kendi sektöründe 35 yılı aşkın bir süredir, teknolojinin en yeni verilerini ve mamullerini kullanarak, inceliklerinden yararlanarak, arkasında memnun müşteri desteği ile öncü çizgisinden taviz vermeden yolunda yürümüş, kaliteyi ve güveni birleştiren ismin altına imzasını atmıştır.

Firmamız, gelişen Türkiye’ de asansör sektöründeki tüm isteklere cevap verebilmek için 30 senelik deneyiminin ışığı altında, sürekli eğitim desteği vererek yetiştirdiği; 2 makine,1 elektrik,1 elektronik mühendisi olmak üzere toplam 50 kişilik personeli ile sadece montaj, bakım, taahhüt değil; projelendirme, halkla ilişkiler ar-ge ve satış sonrası hizmetleri departmanlarındaki uzman kadrosu ile öncülüğünü ispatlamıştır. Firmamız kullanıcısına TSE belgeli bir kurumla çalışmanın kolaylığını ve güvenini sunmuş, ürünlerini projelendirmiş, 24 saat teknik servis veren, halkla ilişkiler destekli departmanı ile eksiksiz, satış sonrası hizmetlerini sunmuş ve de aranılan marka olmuştur.

Aynı zamanda kalite hedeflerini yüksek tutan firmamız, bu doğrultuda 2003 yılı başlarında kalite yönetim sistemi standartizasyonunu arttırmak için ISO 9001:2000 belgesini almış ve firma kalite sistemimiz yeni uygulamalarla hedefine ulaşmıştır.

Fersan Asansör 2005 yılında Avrupa kalite standartlarına ulaştığını tasdikleyen CE (tam kalite güvence) belgesini almıştır. Belgeden de açıkça anlaşılacağı gibi Fersan; tasarım, konstrüksiyon, montaj , tesisat, son muayene ve testler için 95/16/AT direktifi, EK XIII, modül H ve ilgili EN 81-1, 81-2 normlarının gereksinimlerini karşılayan bir kalite güvence sistemi uygulamakta ve bu uygulamada 0036 no’lu uluslararası düzenlemeler kapsamında kabul edilmekte olan TÜV-SÜD (belgelendirme birimi) tarafından onaylanmıştır.

Fersan Asansör Yöneticileri
Firmamızın amacı koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bizim için memnuniyet ise firmamızı sadece kendi tanıtımlarımızla değil; müşterilerimizin, temsilcilerimiz gibi bizleri tanıtması ve tanıdıkları dostlarına FERSAN’ ı tavsiye edebilmesidir. Kaliteli üretimi daima ön planda tutmak ve sürekli olarak geliştirmek ve lider firma olmak, firmamızın değişmez hedefi olmuştur. FERSAN’ ı bugüne kadar getiren lider vasıflar ve öncü tavrı bugünden sonra da devam edecektir.

Firmamız bünyesinde, tüm binalarda kullanılacak, 320 kg.’ dan 8000 Kg.’ a , 0.40 m./sn’ den 3 m./sn. hıza kadar; insan, yük, otomatik, hidrolik, panoramik, monşarj, sedye asansörü imalatı ve montajı TSE ve asansör yönetmeliği 95/16/AT direktifi şartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Ayrıca, isteminiz doğrultusunda, mühendislerimizin de onayı ile değişik tarz imkanları da sizlere sunulmaktadır. Hizmetimizi alan bütün tesisler ticari ahlakin, nezaketin ve süratli hizmetin faydalarından yararlanmaktadırlar.

Fersan Asansör Ailesi

 

Firmamız Fersan Asansör sadece İstanbul hudutlarında değil, tüm yurt genelinde 5300’ü aşkın asansörün tesisini tamamlamış, Edirne’den Van’a kadar olan asansörlerin servis hizmetlerini de başarı ile devam ettirmektedir. Kadıköy’de merkezimiz, İçerenköy’ de teknik servisimiz ve Yakacık’ta fabrikamız ile tüm birimlerimiz hizmetinizdedir. En iyi kaliteyi, süratli hizmet anlayışı ile, uygun fiyata almak için, bizimle irtibat kurmanız temennisi ile.

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish